gtag('config', 'AW-10899571300');

„BE DEPRESIJOS“ – tai 10 savaičių savipagalbos programa internetu,

skirta susiduriantiems su depresijos požymiais

Energijos trūkumas, išblėsusi motyvacija, prislėgtumas, apatija ir pan. gali turėti labai įvairių priežasčių. Dalis šių priežasčių yra psichologinės, dalis – fiziologinės, kita dalis – susijusios su kasdieniais gyvenimo pasirinkimais. Į pastarąją dalį ir taikysimės šioje programoje. Mūsų gyvenimo būdas veikia mūsų kūną ir nuotaiką. Visgi be žemėlapio suprasti, kurie iš jų kenkia, o kurie padeda, gali būti ne taip paprasta. O net ir supratus, be patikimos palydos įgyvendinti kasdienius pokyčius taip pat nėra lengva.

Programa BE DEPRESIJOS ir yra tas žemėlapis, kurį sukūrėme būtent tam, kad informacijos apie pagalbą sau miške nebūtų klaidu ir vieniša. Čia pažymėtas kelias ir nupieštos svarbiausios stotelės. Šis gidas gali sutaupyti laiko, pinigų ir padovanoti galimybę susikurti tokią savijautą ir gyvenimo kasdienybę, kokios ilgitės.

Savipagalbos nauda

   • Mažiau nuovargio ir daugiau energijos.
   • Geresnė nuotaika.
   • Geresnė dėmesio koncentracija ir darbingumas.
   • Kokybiškesnis miegas.
   • Daugiau motyvacijos.
   • Daugiau malonumo jausmo.
   • Mažiau bejėgiškumo ir pasimetimo ir daugiau kontrolės jausmo.
   • Jausmas, kad susigrąžinu gyvenimą į savo rankas.

Gyvai vykusių grupių dalyvių prašėme nuo programos pradžios kiekvieną savaitę vertinti savo būseną testu. Tad žinome, kad:

  • 37 % vykusių grupių užsiėmimų dalyvių depresijos simptomų įvertinimas programos metu balais sumažėjo 50–100 %;
  • kitų 29% dalyvių – 30–50 %.

Tad 66 % visų dalyvių patyrė vidutinį arba reikšmingą simptomų sumažėjimą, kai kurie – visišką jų išnykimą.

 

pogimdyvinė depresija kaip padėti

Kam programa tinkama?

     Ši programa tinka, jei….

 • Pirmas susidūrimas. Gali būti, kad Jums neseniai diagnozavo depresiją, o gal perskaitęs depresijos požymius atpažįstate savo savijautą. Nerimaujate, nesuprantate, kas ir kodėl su Jumis vyksta, nežinote, ką daryti, esate pasimetęs ir ieškote pagalbos. Norite atrasti veiksmingus būdus padėti sau ir jaustis geriau.

 • Seni pažįstami. Gali būti, kad su depresija esate seni pažįstami. Gal su ja susidūrėte jau kelis kartus. Praėjo pirmas šokas, spėjote susivokti, apsiprasti, kažką sužinoti ir šį bei tą išbandyti. Visgi tikitės, kad kol kas išbandėte dar ne viską, kas įmanoma, ir norite rasti daugiau būdų sau padėti, norite geriau suprasti, kodėl vis patenkate į sunkias būsenas, ir padaryti tai, kas nuo Jūsų priklauso, kad to išvengtumėte ateityje. Taip pat jau pradedate suprasti, kad verta sustyguoti ir savo gyvenimo būdą. Gali būti, kad pastebėjote ir savo būsenų sezoniškumą, pvz., kad jau ne pirmus metus būtent rudenį ar žiemą Jums tampa daug sunkiau. Tačiau šiais metais žiemą norite jaustis sveikas, darbingas ir energingas.

 • Gyvenimas be skonio. Greičiausiai jau pakankamai ilgą laiką jaučiatės gal ir ne tragiškai, tačiau pakankamai niūriai ir pilkai, nejaučiate gyvenimo skonio ir ieškote būdų išjudėti iš šios sustingusios būsenos. Gal net jaučiate, kad Jūsų būsena palaipsniui blogėja ir nenorite laukti, kol taps dar sunkiau. Gali būti, kad matėte patiriančius depresiją savo artimuosius ir norite žinoti, kaip galite save apsaugoti nuo to paties.

Jei pastebite tik kai kuriuos arba net visus depresijos požymius ir esate pasiruošę sau padėti – ši programa kaip tik Jums. Tiesą sakant, ji būtų naudinga ir bet kuriam žmogui, kuris nepatiria jokių depresijos požymių. Juk sveiki gyvenimo įpročiai dar niekam nepakenkė.

Tai ne stebuklinga piliulė

Nesiūlome jokių stebuklingų tablečių, paprastų receptų į amžiną laimę ar garantuotų rezultatų.

Ši programa Jums tinka, jei iš tiesų esate nusiteikę pasirūpinti savimi ir norite sužinoti, ką daryti, nuo ko pradėti, kokie būdai yra veikiantys ir efektyvūs.

Jokios žinios nepadės, jei jų netaikysite. Bet jei esate pasiruošę dirbti, net jei pradėsite mažais žingsneliais, bet būsite nuoseklūs ir atkaklūs – šis gidas pravers kelyje.

Nepamirškite, kad tai maratonas, o ne sprintas. Šis žemėlapis ne tik dešimčiai savaičių, o visam gyvenimui. Šios savaitės – tik pradžia. Tai išbandymas to, kas veikia, priimtina ir svarbu būtent Jums. Bet būkite nusiteikę ilgai kelionei.

Kada?

10 savaičių – nuo 2022 m. kovo 14 d. iki gegužės 23 d.

Programos pradžia

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Kaip?

Visą reikalingą informaciją pasieksite prisijungę internetu prie savo sukurtos paskyros. Jums nereikės niekur eiti, niekur važiuoti ir derinti laiko su savo dienotvarke. Paskaitas galėsite peržiūrėti sau patogiu metu, sau patogioje vietoje.

 • 10 savaičių.
 • Kiekvieną savaitę nauja tema:
  • 1,5 valandos video-paskaitos įrašas Jūsų paskyroje;
  • gyvas 1 val. susitikimas internetu šiai temai aptarti ir klausimams atsakyti (pirmadieniais 18.30–19.30 val.);
  • galimybė užduoti klausimus ir bendrauti su kitais programos dalyviais programos internetinėje erdvėje.

Gali būti smagu klausytis paskaitų. Visgi veikia tik tai, ką mes veikiame. Tad kiekvieną savaitę išklausę naują temą (pvz., apie dienos ritmą, miegą, šviesos įtaką savijautai ir t.t.) sulauksite ir rekomendacijų savarankiškam darbui. 

Tikrai kviečiame išbandyti naujus dalykus, padaryti tam tikrus pratimus ir eksperimentuoti. Tačiau neišsigąskite – programos dalyviai nuolat sako, kad labai svarbi šios programos dalis jiems buvo palaikymas ir mokymasis kitaip kalbėti su savimi. Būtent tai ir įgalina mus imtis pokyčių ir žengti į naujas erdves.

Labai svarbi šios programos dalis – mokymasis stebėti savo būsenas bei jų pokyčius ir jas sieti su savo kasdienio gyvenimo patyrimais bei savo veiksmais.

To siekdami programos dalyviams siūlome kiekvieną savaitę kartoti savo būsenos įsivertinimus. Tuo pačiu tai padeda labai aiškiai stebėti ir programos efektyvumą.

Kartu su Jumis programoje dalyvaus ir kiti žmonės, kurie išgyvena panašius jausmus ir susiduria su panašiais sunkumais.

Turėsite galimybę dalintis patirtimis, klausti ar diskutuoti programoje aptariamomis temomis.

 • Nagrinėsime ir išbandysime vieną temą vienu metu, t. y., viena savaitė – viena tema.
 • Po kiekvienos aptartos temos išgirsite kitai savaitei rekomenduojamas užduotis.
 • Pradėsime nuo lengviau įgyvendinamų žingsnių, vėliau prijungsime dalykus, kuriems įgyvendinti prireikia daugiau laiko ir pastangų.

Kurdami programą remiamės naujausia prieinama informacija, moksliniais tyrimais, naujausiomis teorijomis. Žinoma, tai nereiškia, kad ignoruojame seniai patvirtintas tiesas. Visgi nepamirštame ir to, kad požiūriai laikui einant plečiasi, gilėja, vienos idėjos atkrenta, o kitos – keičia kryptį. Tad kalbėsime apie tai, ką naujausio ir jau patvirtinto apie pagalbos sau galimybes žinome šiuo metu.

Kiek laiko reikės skirti per savaitę?

 • ~1,5 val. paskaitai perklausyti.
 • 1 val. susitikimui internetu.
 • 1-2 val. rekomenduojamoms užduotims išbandyti.

Mes rekomenduojame skirti ~3-4 val. kiekvieną savaitę tam, kad galėtumėte peržiūrėti paskaitas ir išbandyti rekomenduojamus savipagalbos būdus. Žinoma, jei galite skirti daugiau laiko, turėsite galimybę gauti greitesnius ar ryškesnius rezultatus. Bet jei galite skirti mažiau laiko ar jaučiate, kad šiuo metu turite mažiau jėgų, galėsite atsirinkti ir išbandyti jums svarbiausius būdus, o kitų įgyvendinimą pasilikti ateičiai. Taip pat kai kuriuos naujai išbandomus dalykus galėsite suderinti su tuo, kas jau dabar vyksta jūsų gyvenime, neskirdami jiems papildomo laiko.

Išsami programa

Daugiausia dėmesio skirsime tam, ką galite nuveikti patys – Jūsų gyvenimo būdui. Kurie Jūsų paties kasdieniai pasirinkimai Jums padeda gyventi be depresijos?

Pagrindinės programos temos:

 • Depresija: kas tai, kodėl ir ką man daryti?

Prieš pradedant bet kokius veiksmus, svarbu gerai suprasti, su kuo turime reikalą.

Tad visų pirma kalbėsiu apie dažniausiai kylančius klausimus, susijusius su depresija: Ką būtent vadiname depresija ir kuo ji skiriasi nuo įprasto liūdesio? Kodėl žmonės tokias būsenas patiria? Ar šias būsenas galima įveikti, ką galiu padaryti, kad padėčiau pats sau? Kokią dalį depresijos įveikimo kontekste užima savipagalba? Ar įmanoma gyventi taip, kad depresija nebepasikartotų?

 • Mityba

Mūsų žarnynas – vienas iš karališkų tiltų į mūsų kasdienę savijautą. Vienos naujausių depresijos kilmės teorijų kalba apie lėtinį uždegiminį procesą kūne.  Nekalbėsime apie visus įmanomus sveikos mitybos principus. Tačiau kalbėsime apie tuos paprastus žingsnius, kurie gali santykinai lengvai ir greitai pakeisti nusistovėjusį uždegimo disbalansą mūsų kūne ir smegenyse. 

 • Dienotvarkė

Kokie svarbiausi Jūsų dienos elementai? Nuolat lekiate ir bandote viską spėti? O tada vieną dieną nebepakylate iš lovos? O gal atvirkščiai – vis vengiate ir atidedate viską, kas sunku ir kelia įtampą. O tuomet patiriate milžinišką nerimą, kad nespėsite? Yra kokia nors formulė, kuri sustato viską į vietas ar visgi dienotvarkė tinkama tik vaikams mokykloje?

Nuolat aptinku, kad depresijos požymius patiriantys žmonės patiria ir daug chaoso, susijusio su dienos planavimu ir ilgalaikių tikslų siekimu.

Kalbėsime apie tuos svarbiausius elementus, kurie būtinai turi patekti į Jūsų dieną, jei norite jaustis stabiliau. Na, pavyzdžiui, malonumai ;). Ir, žinoma, ne tik jie.

 • Įkyrios neigiamos mintys

Visi esame patyrę tuos nesibaigiančius srautus nemalonių, bet labai įkyrių minčių ir išgyvenimų po kokios nors nesėkmės, nemalonaus įvykio ar komentaro. Visgi, jei susiduriate su depresijos požymiais, labai gali būti, kad šie įkyrūs nemalonių minčių srautai yra ne atsitiktinė trumpa patirtis, bet įprasta kasdienio gyvenimo rutina.

Labai gali būti, kad net nepastebite, kaip Jūsų mintys nueina klystkeliais ir su savimi nusiveda ir Jūsų nuotaiką. Tad visų pirma mokysimės – pastebėti.

Taip pat apie tai, kaip sau padėti sustabdyti neigiamų minčių srautus situaciškai ir ko reikia ilgalaikėje perspektyvoje?

 • Fizinis aktyvumas

Judėti ar sėdėti?

Reguliarus aktyvus judėjimas keičia smegenis: jis padidina serotonino ir dopamino aktyvumo lygį, kas ypatingai svarbu įveikiant depresiją. Kai kurie tyrimai rodo, kad aktyvaus judėjimo efektyvumas prilygsta antidepresantų poveikiui, tačiau išlieka ilgiau.

Kaip ir kiek geriausia judėti, kai patiriate depresijos požymius? Ir kaip pakilti iš lovos, kai atrodo, jog nieko nebenoriu?

 • Šviesa

Ar Jūs jautrus šviesos trūkumui arba jos pertekliui? Vien dėl to, kad tamsu, mūsų nuotaika gali subjurti, miegas sutrikti, o apetitas padidėti. 

Saulės šviesa – vienas iš svarbių elementų, reguliuojančių mūsų organizmo kasdienius ritmus (alkio, energijos, miego ir kt.). Tad kaip gyventi, kai nuo rudens iki pavasario apsiniaukę? Ar įmanoma apšviesti savo nuotaiką (tiesiogine ir perkeltine prasme)? Kiek ir kokios šviesos mums reikia ir kokius turime būdus (mokamus ir nemokamus) jai gauti?

 • Miegas

Su miego sunkumais susiduria apie 80% depresiją patiriančių žmonių. Sunkumai gali būti įvairūs – žmogus prabunda ryte ir nebegali užmigti; miega daugybę valandų ir nesijaučia pailsėjęs; negali užmigti vakare ar prabunda daug kartų per naktį. Žinoma, tai tik dar labiau pasunkina būseną.

Laimei, yra ne vienas būdas miego trukmei ir kokybei pagerinti. Apie juos kalbėsime ir, žinoma, juos testuosime.

 • Bendravimas ir vienišumas

Ką daryti, kai nenoriu nieko matyti? Ką daryti, kai neturiu draugų ir jaučiuosi vienišas? Juo labiau, kaip būti santykiuose, kurie ne itin malonūs ar net toksiški?

Žmogus, patiriantis depresiją, neretai jaučiasi prislėgtas, apatiškas, abejingas. Jo / jos gebėjimas patirti malonumą labai susiaurėja. Santykiai – vienas iš mums įprastų gyvenimo malonumų. Tačiau, išgyvenant depresijos būsenas, bendrauti gali būti sunku ir nesinorėti.  Antra vertus, kai su niekuo nebendrauji – tampa itin vieniša. O ir su savimi pačiu / pačia išbūti dažnai nelengva. Tad ką rinktis? 

 • Traumos ir depresija

Vaikystėje patirtos traumos (fizinis, seksualinis smurtas, o labiausiai – emocinis) yra glaudžiai siejami su depresija vėliau gyvenime. Trauma – paprastai ne vienkartinis įvykis, o patirčių visuma, kuri tam tikru būdu nuspalvina mano pasaulėžiūrą, būdą būti su savimi ir kurti santykius su kitais. Tai patirtys, kurias mena mūsų kūnas.

Kalbėsime apie būdus nusiųsti kūnui saugumo žinutes.

Kiekvienas iš šių elementų susijęs su depresijos požymiais ir svarbus gerai savijautai – tai žinome iš mokslinių tyrimų. Šioje programoje visi komponentai sujungti į vieną sistemą, kuri yra efektyvesnė nei kiekvienas iš komponentų, įgyvendinamas atskirai.

Kaina

Pinigų grąžinimo garantija

7 dienų 100 % pinigų grąžinimo garantija. Neužduodame jokių klausimų.

Ar yra galimybė dalyvauti nemokamai?

Galimybė dalyvauti nemokamai

Jūsų finansinės galimybės dalyvauti programoje “Be depresijos” šiuo metu yra ribotos? Dalį žmonių galime priimti nemokamai!

Parašykite mums: savipagalba@depresijosiveikimas.lt. Papasakokite apie save ir kodėl norite dalyvauti būtent šioje programoje.

Galimybė įsigyti vietą programoje už mažesnę kainą

Norite dalyvauti programoje, tačiau negalite mokėti pilnos kainos?

Rašykite mums savipagalba@depresijosiveikimas.lt ir pasidalinkite, kodėl Jums svarbu dalyvauti programoje.

Mes Jūsų prašymą apsvarstysime.

Norite dovanoti vietą programoje?

Jūs galite dovanoti vietą programoje “Be depresijos” žmonėms, kurie šiuo metu negali už tai susimokėti. 

Visi esame skirtingose gyvenimo situacijose. Vieni mums rašo apie patiriamą kančią ir itin ribotas finansines galimybes, kiti – norėdami pasidalinti tuo, ką turi – savo asmeninėmis ar verslo lėšomis. 

Džiaugiamės, kad programa “Be depresijos” gali tapti susitikimo vieta tiems, kurie prašo ir tiems, kurie dovanoja, o mums – galimybe dalintis savo žiniomis ir patirtimi. 

Priimame Jūsų dovanas su dideliu dėkingumu ir prasmės išgyvenimu. Patiriame, kad jos pogramos dalyviams suteikia viltį ir galimybę kurti šviesesnę ateitį. 

Rekvizitai:

Depresijos ir nerimo gydymo centras, UAB

Adresas: Vilniaus g. 4-11, Vilnius, Lietuva 01102
Įmonės kodas: 304506820
A.s.: LT647044060008153736
AB SEB bankas,

banko kodas: 70440
SWIFT: CBVILT2X

El.paštas: info@depresijosiveikimas.lt
Mokėjimo paskirtis: dovana “Be depresijos”

Atsiliepimai

Maniau, kad jau ir taip daug žinau apie depresiją ir pagalbą sau. Daug buvau skaičiusi jau prieš tai. Abejojau, ar verta dalyvauti programoje, abejojau, ar ką nors naujo ten išgirsiu. Tačiau sužinojau naujų dalykų. Nors domiuosi mityba, bet nebuvau girdėjusi, kad yra svarbus omega-3 ir omega-6 santykis organizme, tyrimų duomenys sumotyvavo sportuoti, informacija apie šviesą man buvo labai svarbi ir nauja. Man taip pat buvo labai svarbu žinoti, kad visa programa paremta moksliniais tyrimais.

Kamilė, 27 m.

Atsirado daugiau sąmoningumo ir aiškaus supratimo, kuo būtent savo dienotvarkėje svarbu pasirūpinti. Dabar skiriu daugiau dėmesio sau. Anksčiau buvo daugiau autopiloto, o dabar aiškiai skiriu svarbias gyvenimo sritis, kuriomis verta pasirūpinti. Gavau didesnį kontrolės jausmą, o anksčiau kontrolę buvau atidavęs vaistams. 

Tadas, 32 m.

Kursas nuostabus! Žinios, kurias čia įgyjau, leidžia būti pačiai sau depresijos terapeute. Jaučiuosi turinti visą įrankių komplektą kovai su depresija. Gebu geriau atpažinti jos visus veidus ir sritis, per kurias ji gali pasimaitinti. Jaučiuos visapusiškai pasitikinti savimi tam, kad nenugrimzti. Tiesiog telieka imti ir daryti.

Buvo savaitė, kai visai namų darbų nedariau ir iš tiesų iškart jaučiau pokyčius. Iškart apatija, iškart sunkiau judėti, nuovargis, norisi greito maisto, cukraus ir tinginystė, tokia nemotyvuota. Viskas, kas jau labai atpažįstama iš senesnių depresinių epizodų.

Visai ryškiai atpažįstu depresinius simptomus. Labai geras jausmas taip ryškiai atpažinti depresijos veidą ir nesitapatinti su juo. Netgi, kai jis visai ryškus, visai apėmęs.

Marija, 47 m.

Labai svarbus jausmas, kad nesi vienas, kuris kenčia. Mano aplinkoje visi sveiki, tad jaučiausi kitokia. Pabuvus su kitais, kurie sprendžia panašius klausimus, pradėjau drąsiau kalbėtis apie savo patyrimus su šeima arba draugais. Atsirado daugiau susitaikymo ir priėmimo, daugiau atlaidumo sau.

Gabrielė, 44 m.

Man buvo svarbus reguliarumas ir nauja informacija, padėjo lentelės savęs stebėjimui ir svarbu buvo pabaigoje pamatyti savo simptomų pokyčio grafiką. Šalutinis efektas – kad sustiprėjo mano imunitetas. Tikrai sumotyvavo sportuoti ir prisiimti atsakomybę už savo savijautą. 

Arūnas, 19 m.

Įnešė daugiau aiškumo, kiek viskas priklauso nuo manęs ir rūpinimosi savimi. Taip pat atradau ir technikų, kurias taikysiu savo kasdienoje. Suprasti, kas su manimi vyksta, kas iš esmės gali turėti įtaką savijautai, kaip galiu tai valdyti. Ačiū Jums už pastangas ir sėkmės 🙂

Audronė, 34 m.

Dėkui Jums, Aušra, ir Jūsų komandai už šį kursą.  Tikra dovana šis kursas internetu, nes aš gyvenu mažame miestelyje ir lankytis gyvai neturėčiau galimybės. Dar svarbu, kad lieka įrašai, nes dirbu pamaininį darbą ir galiu peržiūrėti, kai man patogu. Kaip buvo gera Jūsų klausytis. Buvo daug naujos informacijos. Ačiū, kad esat. Sėkmės!

Jurgita, 58 m.

Norėjau labai padėkoti, kad sukūrėte šią programą, man tai suteikia labai daug vilties. Informacija, kurią žinojau iš užsienietiškų šaltinių, susisteminta ir labai aiškiai išdėstyta. Viskas pateikta konkrečiai ir aiškiai bei daugybė informacijos, kurios nežinojau. Visos temos labai svarbios ir aktualios. Alternatyvūs gydymo būdai, apie kuriuos mažai kalbama Lietuvoje. Programa padeda kurti atlaidesnį santykį su savimi. Ši programa tikrai geriausia, kas šiuo metu sukurta Lietuvoje, ačiū Jums už tai ir linkiu sėkmės tolesniuose darbuose!

Mantas, 25 m.

Pradėjus vartoti pasiūlytus papildus labai pagerėjo nuotaika, atsirado energijos. Naudoju programoje pasiūlytą metodą, atlieku tuos darbus, kuriuos galiu atlikti tuo metu, ir tai veikia, darbai juda į priekį, sąrašas neatliktų darbų mažėja 🙂 Su kiekviena pamoka plačiau atsiveria širdies ir proto akys, atrodo, kad man asmeniškai „vienai“ sakoma. Viskas taip tiksliai, paprastai ir įgyvendinama. Labai džiaugiuosi, kad esate, ir tai, ką Jūs vykdote, man taip svarbu ir reikalinga. Kada pradedu strigti, vėl klausausi iš naujo.

Ši programa man didelė dovana sveikimui. Pradėjau suprasti, kas su manim vyksta ir kaip galiu padėti sau. Anksčiau jaučiausi narve, atrodė viskas, išeities nėra, sveikata vis prastėja, atsirado apatija savo jausmams, buvau kaip robotė – dariau viską mechaniškai, medikamentų vartoti nenorėjau, nes pati dirbu su žmonėmis su psichine negalia ir mačiau vaistų pasekmes jų sveikatai ir socialiniam gyvenime.

Žinau, kad trauminiai patyrimai niekur nedings, kaip šleifas velkasi per gyvenimą. Bet suteiktos žinios padėjo susidėlioti prioritetus ir priimti pačiai save ir keisti gyvenimą, kokį aš pati noriu gyventi, ir jausti tai, kaip jaučiuosi toje situacijoje, o ne stengtis įtikti „kad mylėtų, kad priimtų, kad draugautų“. Man Jūs buvote kaip gelbėjimosi ratas, į kurį įsikibau, kad nenuskęsčiau.

Nijolė, 42 m.

Sunku patikėti, bet tai tikrai veikia! Pradėjau įgyvendinti patarimus ir atsirado daugiau energijos. Pastebiu jog keičiasi mano gyvenimas, susimąstau ką valgau, mankštinuosi, vartoju papildus, stengiuosi planuoti dienos darbus. Ne visada pavyksta, bet guodžiu save, kad reikia laiko naujam įpročiui atsirasti. Savo gyvenime daugiau duodu, kartais net per daug išsidalinu, todėl mokausi pasaugoti save, kartais sakyti STOP.

Bernardas, 22 m.

Struktūrizuotai pateikta informacija, sudėliojo mintis į vietas. Ačiū už programą!

Vidmantas, 63 m.

* Saugant privatumą visų dalyvių vardai pakeisti.

**Dalyvių atsiliepimai iš gyvai vykusių programos grupių užsiėmimų.

info@depresijosiveikimas.lt

+370 682 51402

Privatumo politika
Ⓒ 2019 Depresijos įveikimo centras