“BE DEPRESIJOS” – tai 10 savaičių savipagalbos programa internetu susiduriantiems su depresijos simptomais.

Šiuo metu galimybės rezervuoti vietą programoje savipagalbos gidas internetu „Be depresijos” (savipagalba.lt) nėra, tačiau galite užsiregistruoti į laukiančiųjų sąrašą.

Numatoma programos pradžia spalio 17 d.

Palikę savo el. pašto adresą, pirmieji gausite informaciją apie programos pradžią ir jos išsamų turinį.

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

  • Maniau, kad jau ir taip daug žinau apie depresiją ir pagalbą sau. Daug buvau skaičiusi jau prieš tai.  Abejojau, ar verta dalyvauti programoje, abejojau, ar ką nors naujo ten išgirsiu. Tačiau sužinojau naujų dalykų. Nors domiuosi mityba, bet nebuvau girdėjusi, kad yra svarbus omega-3 ir omega-6 santykis organizme, tyrimų duomenys sumotyvavo sportuoti, informacija apie šviesą man buvo labai svarbi ir nauja. Man taip pat buvo labai svarbu žinoti, kad visa programa paremta moksliniais tyrimais. (Kamilė, 27 m.)

  • Labai svarbus jausmas, kad nesi vienas, kuris kenčia. Mano aplinkoje visi sveiki, tad jaučiausi kitokia. Pabuvus su kitais, kurie sprendžia panašius klausimus, pradėjau drąsiau kalbėtis apie savo patyrimus su šeima arba draugais. Atsirado daugiau susitaikymo ir priėmimo, daugiau atlaidumo sau. (Gabrielė, 44 m.)

  • Atsirado daugiau sąmoningumo ir aiškaus supratimo, kuo būtent savo dienotvarkėje svarbu pasirūpinti. Dabar skiriu daugiau dėmesio sau. Anksčiau buvo daugiau autopiloto, o dabar aiškiai skiriu svarbias gyvenimo sritis, kuriomis verta pasirūpinti. Gavau didesnį kontrolės jausmą, o anksčiau kontrolę buvau atidavęs vaistams. (Tadas, 32 m.)

  • Man buvo svarbus reguliarumas ir nauja informacija, padėjo lentelės savęs stebėjimui ir svarbu buvo pabaigoje pamatyti savo simptomų pokyčio grafiką. Šalutinis efektas – kad sustiprėjo mano imunitetas. Tikrai sumotyvavo sportuoti ir prisiimti atsakomybę už savo savijautą. (Arūnas, 19 m.)

* Saugant privatumą visų dalyvių vardai pakeisti.

 

info@depresijosiveikimas.lt

+370 682 51402

Privatumo politika
Ⓒ 2019 Depresijos įveikimo centras