JAUNIMO DAILĖS TERAPIJOS GRUPĖ

Kassavaitinė dailės terapijos grupė 16-22 metų žmonėms

KADA: 8 antradieniai: vasario 11 – kovo 31 d., 18.00-19.30 val.
KAINA: 149 EUR
REGISTRACIJA 👉 emilija@depresijosiveikimas.lt 

– Jokie specialūs meniniai įgūdžiai nėra reikalingi!

KĄ VEIKSIME? Dalyviai leisis į kūrybinius procesus: pieš, tapys, lipdys, pasakos ir įprasmins savo istorijas. Kursime ir kalbėsime apie tai, kas mums svarbu. Siekdami geriau suvokti pačius save, pasitelksime savistabą, meninę raišką ir žodžius. Grupių tikslas – skatinti asmens sąmoningumą bei empatiją sau ir kitiems.

DAILĖ. Dailės priemones naudosime taip, kaip jas naudoja vaikai – intuityviai, smalsiai. Piešti, taip pat kaip ir šokti, muzikuoti ir apskritai kurti, yra žmogaus prigimtis. Vaikystėje visi tai darome natūraliai ir tik vėliau sužinome, kad ,,mokame” piešti arba ne. Dailės terapijoje svarbus procesas, o ne baigtas kūrinys, išmokti meniniai įgūdžiai visiškai nėra reikalingi. Dalyviai bus pakviesti žaisti ir eksperimentuoti, tai leis į senus dalykus pažiūrėti nauju kampu.

TERAPIJA. Kvalifikuota dailės terapeutė Emilija Mecelicaitė užtikrins konfidencialiumą, kurs saugią erdvę ir švelniai vesdama grupę padės tyrinėti kylančias temas.

AR ŠI GRUPĖ MAN?
Jei norėtum geriau pažinti savo vidinius procesus ir pasigilinti į tai, kas vyksta Tavo gyvenime, jei norisi daugiau kūrybos, jei įdomu atrasti naujų būdų matyti, mąstyti ir suprasti – ši grupė Tau!

KODĖL DAILĖS TERAPIJA?
– Suteikia galimybę išreikšti emocijas ir jausmus, apie kuriuos kalbėti žodžiais sudėtinga.
– Padeda geriau suprasti ir reguliuoti emocijas bei elgesį.
– Piešiniai talpina daugialypes reikšmes, padeda pasakoti istorijas, o taip pat jas ,,perrašyti”, atrasti naujas prasmes.
– Kūryba suteikia galimybę rizikuoti ir rasti spendimus.
– Skatina kognityvinį lankstumą.
– Lavina bendravimo įgūdžius.
– Mažina stresą.
– Ugdo pasitikėjimą savimi, sąmoningumą ir empatiją.

Grupę veda dailės terapeutė Emilija Mecelicaitė.

info@depresijosiveikimas.lt

+370 682 51402

Privatumo politika
Ⓒ 2019 Depresijos įveikimo centras