Gintarė Šėmytė
klinikinė psichologė

+370 625 89791
 gintare@depresijosiveikimas.lt

Esu klinikinė psichologė, bakalauro studijas baigiau Glazgo universitete Škotijoje, o klinikinės psichologijos magistrą – Leideno universitete Nyderlanduose. Studijų metais vis labiau augo smalsumas žmogaus vidiniam pasauliui, tad ir dabar nuolat gilinu žinias skaitydama mokslinę literatūrą, naujausius tyrimus psichologijos srityje, ir stengiuosi įgytą informaciją pritaikyti savo darbe.

Suprantu, kad kreiptis pagalbos gali būti labai sudėtinga, tačiau šis žingsnis dažnai jau savaime yra investicija į geresnę savijautą: skiriant laiko pokalbiui apie savo jausmus ir išgyvenimus žmonės parodo sau, kad nori savimi rūpintis. Konsultacijos yra erdvė, kur visi rūpesčiai yra svarbūs ir gali būti atvirai tyrinėjami, kaip ir jausmai, ateinantys kartu su jais. Šių tyrinėjimų metu galima pagilinti savęs pažinimą ir geriau suprasti savo reakcijas į mus supantį pasaulį.

Siekiu, kad žmonės, kalbėdamiesi su manimi, jaustųsi saugūs ir priimti, kad kartu galėtume atrasti jiems tinkančius pagalbos būdus. Manau, kad išmokus su atjauta pažvelgti į savo mintis ir emocijas galima atrasti tai, ko šiuo metu labiausiai reikia, ir išmokti tuos poreikius patenkinti.

info@depresijosiveikimas.lt

+370 682 51402

Privatumo politika
Ⓒ 2019 Depresijos įveikimo centras