gtag('config', 'AW-10899571300');

Rita Karklytė
kūno ir judesio terapeutė

+370 676 46869
 rita@depresijosiveikimas.lt

Esu kūno ir judesio terapeutė. Somatinės terapijos ir edukacijos mokiausi Integruoto darbo su kūnu ir judesio terapijos institute (Integrative Bodywork and Movement Therapy Institute, vad. L. Hartley), turiu šio instituto diplomą.

Tai, ką jaučiame ir mąstome, bei tai, kaip jaučiamės savo kūne, yra tampriai susiję: psichika įtakoja kūną, ir atvirkščiai – mūsų fizinė savijauta veikia mūsų mintis ir kylančius jausmus. Giliau susipažinę su šia dinamika, įgauname galios rinktis tai, kaip norime jaustis, mąstyti, gyventi.

Skirtingiems žmonėms aktualūs skirtingi dalykai. Vienas nori išmokti giliau atsipalaiduoti, kokybiškiau pailsėti; kitam reikia padėti rasti vidinių paskatų ir energijos išjudėti iš sąstingio; trečias trokšta išsiaiškinti, ką reiškia skausmo ar ligų pavidalų gaunamos kūno žinutės; ketvirtam svarbu atrasti pusiausvyrą, tiek fizinę, tiek psichinę ar įveikti traumos padarinius.

Dirbdama su žmonėmis individualiai ir vesdama grupes naudoju įvairius metodus: pokalbį, darbą su kūnu per prisilietimą (angl. bodywork), judėjimą kartu ir judesį, darbo su procesu elementus (angl. Process Work). Kartais pasitelkiu įvairias kūrybines technikas – daug metų rašiau scenarijus, dirbau kopiraitere, be to, esu baigusi VDA menotyros magistrą.

Sesijų metu stengiuosi neprimesti savo „matymo“ ir interpretacijų. Tikiu, kad kiekviename mūsų egzistuoja jėga, galinti nukreipti mus sveikatos ir geresnės savijautos link. Pasitikiu ja ir terapijos metu vykstančiais procesais. Mano, kaip terapeutės, tikslas – sudaryti saugią ir palaikančią erdvę jūsų asmeniniams tyrinėjimams bei padėti jums išlaikyti dėmesį ties vykstančiais fiziniais ir psichiniais procesais. Nepaslaptis, kad kūnas dažnai transliuoja nesąmoningus turinius, tai tiesūs vartai į pasąmonę. Supratus ir įsisąmoninus trikdančias kūno žinutes, užmezgus gerą ryšį su savo kūnu, lengviau judėti fizinės ir psichinės sveikatos link.

info@depresijosiveikimas.lt

+370 682 51402

Privatumo politika
Ⓒ 2019 Depresijos įveikimo centras