Aušra Mockuvienė
Psichologė-psichoterapeutė, Depresijos įveikimo centro vadovė

+370 614 71103
ausra@depresijosiveikimas.lt

2006 m. baigiau klinikinės psichologijos magistro studijas Vilniaus Universitete. 2023 m. Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute baigiau egzistencinės terapijos studijas. Per profesinės veiklos metus sukaupiau įvairios patirties šioje srityje: dar studijų metais pradėjau dirbti Jaunimo psichologinės paramos centre, kuriame savanoriavau „Jaunimo linijoje“, koordinavau ir kūriau psichologinės paramos internetu programą; profesinio patyrimo įgijau dirbdama Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, taip pat konsultuodama privačiai bei dėstydama.

Jau kelinti metai kuriame Depresijos įveikimo centrą. Tai pirmoji specializuotos pagalbos vieta Lietuvoje, kuri siekia gilintis į šią temą. Nesusidūrus iš arčiau gali būti sunku suprasti, tačiau depresija – labai sunki būsena, kuri atima iš žmonių ne tik gyvenimo džiaugsmą, jėgas įveikti kasdienius gyvenimo iššūkius, imtis iniciatyvos, bet neretai ir jų gyvybes, įviliodama į menkavertiškumo ir kaltės spąstus, įtikindama, kad gyventi neverta. Antra vertus, patirtiantis sunkias būsenas žmogus tikrai nėra bejėgis. Mano akimis, vienas svarbiausių galios šaltinių – yra supratimas, kas ir kodėl su manimi vyksta, apie ką kalba mano nerimas ar depresiškumas. 

Šį centrą matau, kaip vietą, kurioje renkame ir aktyviai skleidžiame informaciją apie įvairius depresiškumo aspektus, nemedikamentinius jos įveikimo ir pagalbos sau būdus. Teikiame informaciją tiek patiriantiems depresiją, tiek jų artimiesiems. Taip pat tai erdvė, kurioje saugu tyrinėti savo gyvenimą ir tai, kaip jis susijęs su patiriamais sunkumais.

info@depresijosiveikimas.lt

+370 682 51402

Privatumo politika
Ⓒ 2019 Depresijos įveikimo centras