Esu klinikinė psichologė baigusi psichologijos bakalauro ir klinikinės psichologijos magistro studijas Vilniaus universitete. Studijų metu turėjau galimybę įgyti patirties konsultuojant įvairius psichikos sveikatos sunkumus bei sutrikimus patiriančius, krizinėse situacijose esančius asmenis. 

Kartais gyvenime nutinka taip, kad atrodo lyg būtume iškritę iš jo, esame užstrigę vienoje vietoje, tačiau sunkiai galintys tai pakeisti. Trūksta jėgų, motyvacijos ką nors daryti ir nieks nebedžiugina. Taip jaučiantis pamažu gali išblėsti viltis, jog įmanoma jaustis ir gyventi kitaip. 

Būtent psichologinės konsultacijos gali būti svarbus žingsnis siekiant palengvinti suprastėjusią psichologinę būseną. Konsultacijos yra ta erdvė, kurioje galima įvairiapusiškai tyrinėti save, savo gyvenimą. Tikiu, jog kiekvienas galime rasti būdų kaip išbūti sunkias, kupinas nevilties akimirkas, išgyventi nemalonius jausmus bei pamažu vėl tapti aktyviais savo gyvenimo kūrėjais. 

Konsultacijų metu vadovaujuosi eklektiniu požiūriu ir stengiuosi prisitaikyti prie klientų poreikių.  Konsultuoju lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

info@depresijosiveikimas.lt

+370 682 51402

Privatumo politika
Ⓒ 2019 Depresijos įveikimo centras