Sigita Tindžiulytė
klinikinė psichologė

+370 606 80855
 sigita@depresijosiveikimas.lt

Esu psichologė baigusi bendrosios psichologijos bakalauro bei Klinikinės psichologijos magistro studijas Vilniaus universitete. Per šešerius savo studijų metus turėjau galimybę susipažinti su Lietuvos sveikatos įstaigų teikiamos pagalbos ypatumais nuo depresijos bei kitų sunkumų kenčiantiems žmonėms. Taip pat, atlikau praktiką mokykloje bei vaikų dienos centre, turiu paauglių ir suaugusiųjų konsultavimo ir psichologinio vertinimo patirties.

Paskutiniame magistro studijų kurse Depresijos įveikimo centras man suteikė galimybę atlikti savo profesinę praktiką. Būtent jos metu įsitikinau, kad kenčiančių žmonių yra be galo daug ir pajutau norą dar labiau gilintis į šią sritį ir prisidėti prie pagalbos teikimo žmonėms. Tad ir toliau semiuosi žinių ir patirties iš čia dirbančių savo srities specialistų.

Psichologijos mokslas visada mane žavėjo savo universalumu ir pritaikomumu kasdieniame gyvenime. Jo pagalba žmogus gali įgyti įrankius, padedančius geriau pažinti save ir aplinkinį pasaulį, o gilesnis savęs pažinimas ir yra raktas į kokybiškesnį gyvenimą.

info@depresijosiveikimas.lt

+370 682 51402

Privatumo politika
Ⓒ 2019 Depresijos įveikimo centras