Sigita Tindžiulytė
klinikinė psichologė

+370 606 80855
 sigita@depresijosiveikimas.lt

Esu Sigita, klinikinė psichologė, turinti klinikinės psichologijos išsilavinimą ir patirties teikiant pagalbą žmonėms, susiduriantiems su įvairiais psichologiniais iššūkiais. Baigiau klinikinės psichologijos magistro studijas Vilniaus universitete, o šiuo metu tęsiu mokslus Humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos institute.

Jau ketvirtus metus dirbu Depresijos įveikimo centre, kur konsultuoju suaugusius žmones bei paauglius nuo 16 metų. Mano darbas apima psichologinį vertinimą ir pagalbos teikimą klientams, patiriantiems depresiją, nerimą, tarpasmeninių santykių sunkumus, krizes, netektis bei gyvenantiems su lėtinėmis ligomis. Kiekvieną klientą vertinu individualiai, siekdama suprasti jo unikalią situaciją ir pasiūlyti veiksmingą pagalbą.

Psichologijos mokslas visada mane žavėjo savo universalumu ir pritaikomumu kasdieniame gyvenime. Jo pagalba žmogus gali įgyti įrankius, padedančius geriau pažinti save ir aplinkinį pasaulį, o gilesnis savęs pažinimas yra raktas į pilnavertį gyvenimą.

Jeigu jaučiatės pasimetę, susiduriate su psichologiniais sunkumais ar tiesiog norite geriau suprasti save, kviečiu kreiptis. Kartu galime rasti kelią į jūsų vidinę ramybę ir emocinę gerovę.

info@depresijosiveikimas.lt

+370 682 51402

Privatumo politika
Ⓒ 2019 Depresijos įveikimo centras